- UniMachines
- ›
- Boormachines
- ›
- Horizontale boormachines
- ›
- Horizontale boormachines TOS
- ›
- Horizontale boormachines TOS WHN13.8 C
Horizontale boormachine TOS WHN13.8 C
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Nederland |
| regio | Noord-Brabant |
| Bouwjaar | 1992 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Inventarisnummer | A2374660 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Spindel boring | 130 mm |
| Lengte van de werktafel | 1800 mm |
| Breedte van de werktafel | 2200 mm |
| Kracht van de spilaandrijving | 32 kW |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 3500 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 1250 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 2000 mm |
| Machine hoogte | 4900 mm |
| Machine lengte | 7200 mm |
| Machine breedte | 7800 mm |
| Gewicht van de machine | 42 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| HEIDENHAIN iTNC 530 | |
| CNC-besturing | |
| Vloeistofkoelsysteem | |














































