- UniMachines
- ›
- Boormachines
- ›
- Horizontale boormachines
- ›
- Horizontale boormachines TOS
- ›
- Horizontale boormachines TOS WHN 13.4 C
Horizontale boormachine TOS WHN 13.4 C
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Tsjechische Republiek |
| regio | Jihomoravský kraj |
| Bouwjaar | 1988 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De verkoper organiseert het vervoer tegen een toeslag |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
| Inventarisnummer | 3035 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Spindel boring | 130 mm |
| Kracht van de spilaandrijving | 37 kW |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 2150 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 2000 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 800 mm |
| Machine hoogte | 4800 mm |
| Machine lengte | 7480 mm |
| Machine breedte | 6300 mm |
| Gewicht van de machine | 32000 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |












































