- UniMachines
- ›
- Boormachines
- ›
- Horizontale boormachines
- ›
- Horizontale boormachines TOS
- ›
- Horizontale boormachines TOS WH 10 CNC
Horizontale boormachine TOS WH 10 CNC
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Tsjechische Republiek |
| regio | Jihomoravský kraj |
| Bouwjaar | 2000 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Het laden | De koper organiseert het laden op eigen kosten |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
| Inventarisnummer | 7972 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Spindel boring | 100 mm |
| Lengte van de werktafel | 1120 mm |
| Breedte van de werktafel | 1000 mm |
| Tafel maximale belasting (gelijkmatig verdeeld) | 3000 kg |
| Minimale toerental van de spindel | 10 1/min |
| Maximum rotatiesnelheid van de spindel | 1800 1/min |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 1250 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 1120 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 940 mm |
Uitrusting | |
|---|---|
| Heidenhain TNC 426 | |















































