- UniMachines
- ›
- Boormachines
- ›
- Horizontale boormachines
- ›
- Horizontale boormachines TOS
- ›
- Horizontale boormachines TOS W 75 (GO 2014)
Horizontale boormachine TOS W 75 (GO 2014)
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Tsjechische Republiek |
| regio | Jihomoravský kraj |
| Bouwjaar | 1987 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Het laden | De koper organiseert het laden op eigen kosten |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
| Inventarisnummer | 5381 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 950 mm |
| Breedte van de werktafel | 950 mm |
| Maximale boring diameter | 75 mm |
| Kracht van de spilaandrijving | 11 kW |
| Maximum rotatiesnelheid van de spindel | 1800 1/min |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 1000 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 1200 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 900 mm |
| Gewicht van de machine | 10.7 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |

-m.jpg)
-1-s.jpg)
-2-s.jpg)
-3-s.jpg)
-4-s.jpg)
-5-s.jpg)
-6-s.jpg)
-7-s.jpg)
-8-s.jpg)
-9-s.jpg)
-10-s.jpg)
-11-s.jpg)
-12-s.jpg)
-13-s.jpg)
-14-s.jpg)
-15-s.jpg)
-16-s.jpg)
-17-s.jpg)
-18-s.jpg)
-19-s.jpg)
-20-s.jpg)
-21-s.jpg)







































