- UniMachines
- ›
- Boormachines
- ›
- Horizontale boormachines
- ›
- Horizontale boormachines TOS VANSDORF
- ›
- Horizontale boormachines TOS VANSDORF W 100 A (Morse 6)
Horizontale boormachine TOS VANSDORF W 100 A (Morse 6)
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Slowakije |
| Bouwjaar | 1980 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Voldoende |
| Het laden | De verkoper organiseert de laad - apart betaald |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Machine unplugged |
Technische parameters | |
|---|---|
| Spindel boring | 100 mm |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 1600 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 1120 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 900 mm |
| Gewicht van de machine | 17.5 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |

-m.jpg)
-1-s.jpg)







































