- UniMachines
- ›
- Boormachines
- ›
- Horizontale boormachines
- ›
- Horizontale boormachines Nuova Alesatrice Montante Mobile 160
- ›
- Horizontale boormachines Nuova Alesatrice Montante Mobile 160 160 CNC
Horizontale boormachine Nuova Alesatrice Montante Mobile 160 160 CNC
| Categorie | Boormachines Nuova Alesatrice Montante Mobile 160 › |
| Fabrikant | Nuova Alesatrice Montante Mobile 160 › |
ARCHIEF ADVERTENTIE
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Italië |
| Bouwjaar | 2017 |
| Garantie | Garantie voor 24 maanden |
| Technische staat | Ongebruikt |
Technische parameters | |
|---|---|
| Spindel boring | 160 mm |
| Lengte van de werktafel | 2500 mm |
| Breedte van de werktafel | 2000 mm |
| Tafel maximale belasting (gelijkmatig verdeeld) | 40000 kg |
| Kracht van de spilaandrijving | 60 kW |
| Maximum rotatiesnelheid van de spindel | 3000 1/min |
| Maximale boorlengte van de spindel | 1200 mm |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 6000 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 3000 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 800 mm |
Uitrusting | |
|---|---|
| Heidenhain 530 | |
| CNC-besturing | |
| Draaibare werktafel (1 as) | |











































