- UniMachines
- ›
- Boormachines
- ›
- Horizontale boormachines
- ›
- Horizontale boormachines Fermat
- ›
- Horizontale boormachines Fermat TK 6511 B
Horizontale boormachine Fermat TK 6511 B
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Tsjechische Republiek |
| regio | Jihomoravský kraj |
| Bouwjaar | 2007 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
| Inventarisnummer | 241971 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Spindel boring | 110 mm |
| Lengte van de werktafel | 1250 mm |
| Breedte van de werktafel | 1400 mm |
| Tafel maximale belasting (gelijkmatig verdeeld) | 5000 kg |
| Maximum rotatiesnelheid van de spindel | 2500 1/min |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 2500 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 1500 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 1200 mm |
| Machine hoogte | 4078 mm |
| Machine lengte | 5663 mm |
| Machine breedte | 4775 mm |
| Gewicht van de machine | 22 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| Heidenhain TNC 530 | |


















































