- UniMachines
- ›
- Boormachines
- ›
- Horizontale boormachines
- ›
- Horizontale boormachines DROOP REIN
- ›
- Horizontale boormachines DROOP REIN TMF 2500 NP
Horizontale boormachine DROOP REIN TMF 2500 NP
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Nederland |
| regio | Noord-Brabant |
| Bouwjaar | 1992 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Inventarisnummer | kot132 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 3500 mm |
| Breedte van de werktafel | 2500 mm |
| Tafel maximale belasting (gelijkmatig verdeeld) | 30000 kg |
| Maximum snelheid voer in X-as | 166.7 mm/s |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |









































