- UniMachines
- ›
- Hydraulische persen
- ›
- H frame van hydraulische persen
- ›
- H frame van hydraulische persen MUELLER
- ›
- H frame van hydraulische persen MUELLER SD 250 /200.1.2
H kader hydraulische pers MUELLER SD 250 /200.1.2
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| regio | Bayern |
| Bouwjaar | 1977 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale kracht (drukken) | 250 t |
| Lengte van de werktafel | 1100 mm |
| Breedte van de werktafel | 900 mm |
| Maximale afstand tussen de tafels | 500 mm |
| Maximale slag van de zuigerstang | 250 mm |
| Vermogensbehoefte | 56 kW |
| Olietank | 730 l |
| Machine hoogte | 3960 mm |
| Machine lengte | 2300 mm |
| Machine breedte | 1550 mm |
| Gewicht van de machine | 25 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| CNC-besturing | |









































