- UniMachines
- ›
- Hydraulische persen
- ›
- H frame van hydraulische persen
- ›
- H frame van hydraulische persen HPM
- ›
- H frame van hydraulische persen HPM S L
H kader hydraulische pers HPM S L
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Verenigde Staten van Amerika |
| regio | Maryland |
| Bouwjaar | 1951 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Zeer goed |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale kracht (drukken) | 6350.3 t |
| Lengte van de werktafel | 1371.6 mm |
| Breedte van de werktafel | 2921 mm |
| Maximale slag van de zuigerstang | 711.2 mm |
| Snelheid van de zuigerstang (zonder belasting) | 100.8 mm/s |
| Snelheid van de zuigerstang (drukken) | 3.6 mm/s |
| Snelheid van de zuigerstang (retour) | 6045.2 mm/s |
| Machine lengte | 3708.4 mm |
| Machine breedte | 3200.4 mm |
| Gewicht van de machine | 285.8 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |













































