- UniMachines
- ›
- Hydraulische persen
- ›
- H frame van hydraulische persen
- ›
- H frame van hydraulische persen ERFURT
- ›
- H frame van hydraulische persen ERFURT PE 4-H-500 / 2800x18
H kader hydraulische pers ERFURT PE 4-H-500 / 2800x18
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Tsjechische Republiek |
| regio | Jihomoravský kraj |
| Bouwjaar | 1986 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De verkoper organiseert het vervoer tegen een toeslag |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale kracht (drukken) | 500 t |
| Lengte van de werktafel | 2800 mm |
| Breedte van de werktafel | 1800 mm |
| Vermogensbehoefte | 90 kW |
| Gewicht van de machine | 145.2 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |















































