- UniMachines
- ›
- Hydraulische persen
- ›
- H frame van hydraulische persen
- ›
- H frame van hydraulische persen DIEFFENBACHER
- ›
- H frame van hydraulische persen DIEFFENBACHER KSR 63 AN
H kader hydraulische pers DIEFFENBACHER KSR 63 AN
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| regio | Hessen |
| Bouwjaar | 1964 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Inventarisnummer | 310688 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale kracht (drukken) | 63 t |
| Maximale kracht (terug) | 30 t |
| Lengte van de werktafel | 500 mm |
| Breedte van de werktafel | 500 mm |
| Maximale afstand tussen de tafels | 800 mm |
| Afstand tussen frames | 560 mm |
| Maximale slag van de zuigerstang | 120 mm |
| Snelheid van de zuigerstang (zonder belasting) | 65 mm/s |
| Snelheid van de zuigerstang (drukken) | 3.5 mm/s |
| Snelheid van de zuigerstang (retour) | 65 mm/s |
| Machine hoogte | 2800 mm |
| Machine lengte | 1000 mm |
| Machine breedte | 1500 mm |
| Gewicht van de machine | 2.3 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |
















































