- UniMachines
- ›
- Hydraulische persen
- ›
- H frame van hydraulische persen
- ›
- H frame van hydraulische persen 0786 AMINO JAPAN
- ›
- H frame van hydraulische persen 0786 AMINO JAPAN SDP-150
H kader hydraulische pers 0786 AMINO JAPAN SDP-150
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Indië |
| Bouwjaar | 2000 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Zeer goed |
| Inventarisnummer | 0786 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale kracht (drukken) | 136.1 t |
| Lengte van de werktafel | 1000 mm |
| Breedte van de werktafel | 900 mm |
| Minimale afstand tussen de tafels | 1000 mm |
| Maximale afstand tussen de tafels | 900 mm |
| Maximale slag van de uitworp | 600 mm |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |
















































