- UniMachines
- ›
- Mechanische persen
- ›
- H kader persen
- ›
- H kader persen DREIS KRUMP
- ›
- H kader persen DREIS KRUMP S2-250-96-48
H framepers DREIS KRUMP S2-250-96-48
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Verenigde Staten van Amerika |
| regio | Illinois |
| Bouwjaar | 1980 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale kracht (drukken) | 226.8 t |
| Lengte van de onderste werktafel | 2438.4 mm |
| Breedte van de onderste werktafel | 1219.2 mm |
| Lengte van de boventafel (slider) | 2438.4 mm |
| Breedte van de boventafel (slider) | 1219.2 mm |
| Maximale afstand tussen de tafels (op de onderste stand van de schuif) | 762 mm |
| Maximum aantal slagen (handwerk) | 25 1/min |
| Maximale lengte van de slag van de boventafel | 254 mm |
| Aanpassing van de schuifregelaar | 254 mm |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |












































