- UniMachines
- ›
- Draaibanken
- ›
- Kopdraaibanken
- ›
- Kopdraaibanken Ticino 450
- ›
- Kopdraaibanken Ticino 450 ET BM 450
Geconfronteerd draaibank Ticino 450 ET BM 450
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Nederland |
| Bouwjaar | 1972 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale lengte van het draaien | 2300 mm |
| Chuck diameter | 1750 mm |
| Draaidiameter boven het bed (max) | 940 mm |
| Spindel boring | 160 mm |
| Maximum rotatiesnelheid van de spindel | 600 1/min |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |














































