- UniMachines
- ›
- Mechanische persen
- ›
- Frictieschroef persen
- ›
- Frictieschroef persen WMW MORGENROETHE
- ›
- Frictieschroef persen WMW MORGENROETHE PSHZ 25 I
Frictieschroef pers WMW MORGENROETHE PSHZ 25 I
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| regio | Sachsen |
| Bouwjaar | 1968 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Nominale drukkracht | 25 t |
| Lengte van de werktafel | 505 mm |
| Breedte van de werktafel | 415 mm |
| Maximale lengte van de schuif beroerte | 250 mm |
| Maximale afstand van de tafel naar de schuifknop | 400 mm |
| Diameter van het gat in de werktafel | 125 mm |
| Machine hoogte | 2100 mm |
| Machine lengte | 1550 mm |
| Machine breedte | 1550 mm |
| Gewicht van de machine | 1.7 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |











































