- UniMachines
- ›
- Mechanische persen
- ›
- Excenterpersen
- ›
- Excenterpersen HIW HELMERDING
- ›
- Excenterpersen HIW HELMERDING ER 110 B
Excenterpers HIW HELMERDING ER 110 B
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Polen |
| regio | Dolnośląskie |
| Bouwjaar | 1980 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale kracht (drukken) | 110 t |
| Lengte van de onderste werktafel | 920 mm |
| Breedte van de onderste werktafel | 600 mm |
| Aanpassing van de schuifregelaar | 85 mm |
| Gewicht van de machine | 5.1 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| Technische documentatie | |


















































