- UniMachines
- ›
- Mechanische persen
- ›
- Excenterpersen
- ›
- Excenterpersen ARISA
- ›
- Excenterpersen ARISA 120to DE CHAVETA
Excenterpers ARISA 120to DE CHAVETA
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Zwitserland |
| regio | Sankt Gallen |
| Bouwjaar | 1979 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale kracht (drukken) | 120 t |
| Lengte van de onderste werktafel | 1000 mm |
| Breedte van de onderste werktafel | 540 mm |
| Maximum aantal slagen per minuut (handwerk) | 48 1/min |
| Minimale lengte van de schuif beroerte | 25 mm |
| Maximale lengte van de schuif beroerte | 140 mm |
| Aanpassing van de schuifregelaar | 80 mm |
| Maximale afstand tussen de tafel en de schuifregelaar (op de onderste stand van de schuif) | 360 mm |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |









































