- UniMachines
- ›
- Draaibanken
- ›
- Bench draaibanken
- ›
- Bench draaibanken BULLCRAFT PROFESSIONAL
- ›
- Bench draaibanken BULLCRAFT PROFESSIONAL MD 105
Draaibank BULLCRAFT PROFESSIONAL MD 105
| Categorie | Draaibanken BULLCRAFT PROFESSIONAL › |
| Fabrikant | BULLCRAFT PROFESSIONAL › |
ARCHIEF ADVERTENTIE
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| Bouwjaar | 1990 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Zeer goed |
| Het laden | De verkoper organiseert de laad - inbegrepen in de prijs van de machine |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale lengte van het draaien | 450 mm |
| Draaidiameter boven het bed (max) | 200 mm |
| Kracht van de spindel | 0.36 kW |
| Minimale toerental van de spindel | 100 1/min |
| Maximum rotatiesnelheid van de spindel | 1700 1/min |
| Totaal vermogen vraag | 0.5 kW |
| Gewicht van de draaibank | 0.1 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| 3-klauwplaat | |
| 4-weg beitelhouder | |
| Technische documentatie | |
| CE-verklaring | |










































