- UniMachines
- ›
- Benders
- ›
- Doorn buigmachines
- ›
- Doorn buigmachines SCHWARZE-WIRTZ
- ›
- Doorn buigmachines SCHWARZE-WIRTZ PERFEKT WE 60 D
Doorn bender SCHWARZE-WIRTZ PERFEKT WE 60 D
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| regio | Hessen |
| Bouwjaar | 1980 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Inventarisnummer | 12793112 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Doorn lengte | 3000 mm |
| Maximale diameter van de buis | 60.3 mm |
| Maximale dikte van de buiswand | 3.2 mm |
| Maximale buighoek | 180 st |
| Totaal vermogen vraag | 8.6 kW |
| Machine hoogte | 1500 mm |
| Machine lengte | 2400 mm |
| Machine breedte | 5700 mm |
| Gewicht van de machine | 2.5 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |













































