- UniMachines
- ›
- CNC draaibanken en draaicentra
- ›
- CNC zware draaibanken
- ›
- CNC zware draaibanken ŠKODA
- ›
- CNC zware draaibanken ŠKODA SIU 250 CNC
CNC zware draaibank ŠKODA SIU 250 CNC
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Nederland |
| regio | Gelderland |
| Bouwjaar | 1979 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Zeer goed |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale lengte van het draaien | 10 mm |
| Draaidiameter boven het bed (max) | 2500 mm |
| Diameter van de spil boring | 560 mm |
| Werkstuk gewicht tussen de centers (max) | 100 kg |
Uitrusting | |
|---|---|
| Technische documentatie | |

















































