- UniMachines
- ›
- Vouwmachines
- ›
- CNC vouwmachines
- ›
- CNC vouwmachines HERA
- ›
- CNC vouwmachines HERA SH 4 / 2000 x 6
CNC vouwmachine HERA SH 4 / 2000 x 6
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| Bouwjaar | 1994 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Zeer goed |
| Het laden | De verkoper organiseert de laad - inbegrepen in de prijs van de machine |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
Technische parameters | |
|---|---|
| Maximale doorbuiging lengte | 2020 mm |
| Maximale dikte van het buigen plaatwerk (normaal staal) | 6 mm |
| Maximum reizen lengte van de bovenbalk | 300 mm |
| Vermogensbehoefte | 15 kW |
| Gewicht van de machine | 9.1 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| HERA System CNC 52124 | |
| Voetpedaal | |
| Instelbare kracht | |
| Digitale instelling van de buighoek | |
| Digitale uitlezing van de achteraanslag positie | |
| Hydraulische aandrijving van de buigbalk | |
| Hydraulisch klemmen | |
| Centrale smering | |
| Technische documentatie | |
| CE-verklaring | |














































