- UniMachines
- ›
- CNC draaibanken en draaicentra
- ›
- CNC verticale revolverdraaibanken
- ›
- CNC verticale revolverdraaibanken NILES
- ›
- CNC verticale revolverdraaibanken NILES 6450
CNC verticale revolverdraaibank NILES 6450
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Verenigde Staten van Amerika |
| regio | Georgia |
| Bouwjaar | 1982 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Inventarisnummer | 10064 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Diameter van de tafel | 3799.8 mm |
| Maximale draaidiameter | 6449.1 mm |
| Maximale hoogte van het werkstuk | 5999.5 mm |
| Tafel maximale toerental | 24 1/min |
| Tafel maximale belasting | 300000 kg |
Uitrusting | |
|---|---|
| SENTROL 2 CNC | |














































