- UniMachines
- ›
- CNC draaibanken en draaicentra
- ›
- CNC verticale revolverdraaibanken
- ›
- CNC verticale revolverdraaibanken MORANDO-COREMU
- ›
- CNC verticale revolverdraaibanken MORANDO-COREMU VLN 14
CNC verticale revolverdraaibank MORANDO-COREMU VLN 14
| Categorie | CNC draaibanken en draaicentra MORANDO-COREMU › |
| Fabrikant | MORANDO-COREMU › |
ARCHIEF ADVERTENTIE
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Verenigd Koninkrijk |
| regio | Leicestershire |
| Bouwjaar | 1992 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Diameter van de tafel | 1450 mm |
| Maximale draaidiameter | 1730 mm |
| Maximale hoogte van het werkstuk | 1300 mm |
| Maximale lengte van de verticale beweging van de dwarsbalk | 900 mm |
| Maximale boorlengte van het vervoer over de dwarsbalk | 950 mm |
| Totaal aantal instrumenten in het torentje | 12 pcs |
| Totaal vermogen vraag | 69.5 kW |
| Gewicht van de draaibank | 20 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| ALLEN BRADLEY OSAI 8600 | |



















































