- UniMachines
- ›
- CNC draaibanken en draaicentra
- ›
- CNC verticale revolverdraaibanken
- ›
- CNC verticale revolverdraaibanken BULLARD
- ›
- CNC verticale revolverdraaibanken BULLARD MODEL 46
CNC verticale revolverdraaibank BULLARD MODEL 46
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Verenigde Staten van Amerika |
| regio | New York |
| Bouwjaar | 1967 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Inventarisnummer | 60361 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Diameter van de tafel | 1168.4 mm |
| Maximale draaidiameter | 1473.2 mm |
| Maximale hoogte van het werkstuk | 1016 mm |
| Minimum tafel draaisnelheid | 15 1/min |
| Tafel maximale toerental | 340 1/min |
| Gewicht van de draaibank | 18.1 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| FANUC 15 TB | |
| Chip transporter | |













































