- UniMachines
- ›
- CNC draaibanken en draaicentra
- ›
- CNC verticale revolverdraaibanken
- ›
- CNC verticale revolverdraaibanken BERTHIEZ
- ›
- CNC verticale revolverdraaibanken BERTHIEZ 8920
CNC verticale revolverdraaibank BERTHIEZ 8920
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Tsjechische Republiek |
| regio | Jihomoravský kraj |
| Bouwjaar | 2011 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Het laden | De koper organiseert het laden op eigen kosten |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Machine gedemonteerd |
| Inventarisnummer | 5193 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Diameter van de tafel | 2000 mm |
| Maximale draaidiameter | 6300 mm |
| Maximale hoogte van het werkstuk | 1300 mm |
| Maximumaanvoer van de dwarsbalk | 16 m/min |
| Maximumaanvoer van het vervoer over de dwarsbalk | 60 m/min |
| Totaal vermogen vraag | 42 kW |
| Gewicht van de draaibank | 52 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |



































































