- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra YCM
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra YCM NXV 1020A
CNC verticaal bewerkingscentrum YCM NXV 1020A
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Tsjechische Republiek |
| Bouwjaar | 2016 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De verkoper organiseert het vervoer tegen een toeslag |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 1120 mm |
| Breedte van de werktafel | 520 mm |
| Aantal CNC gestuurde assen | 3 pcs |
| Maximale toerental van de verticale as, | 12000 1/min |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 1020 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 520 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 540 mm |
Uitrusting | |
|---|---|
| FANUC MXP-200FA | |












































