- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra VICTOR
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra VICTOR X 300
CNC verticaal bewerkingscentrum VICTOR X 300
| Nettoprijs | Vragen› |
| Bedrijfsnaam |
Mach4metal
Olga Hohriakova |
| Adres | Transito 21 |
| City | Babberich |
| Postcode | 6909 DA |
| regio | Gelderland |
| Land | Nederland |
| Telefoon | +31 316247123 |
| Categorie | CNC freesmachines en bewerkingscentra VICTOR › |
| Fabrikant | VICTOR › |
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Nederland |
| regio | Gelderland |
| Bouwjaar | 2013 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 3500 mm |
| Breedte van de werktafel | 700 mm |
| Tafel maximale belasting (gelijkmatig verdeeld) | 800 kg |
| Kracht van de spilaandrijving | 26 kW |
| Aantal CNC gestuurde assen | 5 pcs |
| Aantal instrumenten in het magazine | 46 pcs |
| Maximale toerental van de verticale as, | 12000 1/min |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 3000 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 700 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 780 mm |
Uitrusting | |
|---|---|
| Vloeistofkoelsysteem | |


















































