- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra Tongtai
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra Tongtai TMV-510
CNC verticaal bewerkingscentrum Tongtai TMV-510
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Tsjechische Republiek |
| regio | Jihomoravský kraj |
| Bouwjaar | 2007 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Het laden | De koper organiseert het laden op eigen kosten |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
| Inventarisnummer | 6977 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 600 mm |
| Breedte van de werktafel | 360 mm |
| Tafel maximale belasting (gelijkmatig verdeeld) | 200 kg |
| Aantal instrumenten in het magazine | 20 pcs |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 510 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 360 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 250 mm |
| Machine hoogte | 2280 mm |
| Machine lengte | 2295 mm |
| Machine breedte | 1400 mm |
| Gewicht van de machine | 2 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| Fanuc Series Oi MC | |











































