- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra TAKUMI
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra TAKUMI V 11 (A)
CNC verticaal bewerkingscentrum TAKUMI V 11 (A)
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| regio | Nordrhein-Westfalen |
| Bouwjaar | 2000 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 1350 mm |
| Breedte van de werktafel | 510 mm |
| Tafel maximale belasting (gelijkmatig verdeeld) | 800 kg |
| Maximale toerental van de verticale as, | 6000 1/min |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 1150 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 550 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 650 mm |
Uitrusting | |
|---|---|
| SIEMENS SINUMERIK | |

-m.jpg)
-1-s.jpg)







































