- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra TAJMAC ZPS
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra TAJMAC ZPS MCFV 2080 STANDARD
CNC verticaal bewerkingscentrum TAJMAC ZPS MCFV 2080 STANDARD
| Categorie | CNC freesmachines en bewerkingscentra TAJMAC ZPS › |
| Fabrikant | TAJMAC ZPS › |
ARCHIEF ADVERTENTIE
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Tsjechische Republiek |
| regio | Jihomoravský kraj |
| Bouwjaar | 2008 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
| Inventarisnummer | 251063 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 2200 mm |
| Breedte van de werktafel | 780 mm |
| Kracht van de spilaandrijving | 25 kW |
| Aantal CNC gestuurde assen | 3 pcs |
| Minimum toerental van de verticale as, | 10 1/min |
| Maximale toerental van de verticale as, | 8000 1/min |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 2030 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 810 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 810 mm |
| Maximum snelheid voer in X-as | 500 mm/s |
| Machine hoogte | 3460 mm |
| Machine lengte | 4820 mm |
| Machine breedte | 2440 mm |
| Gewicht van de machine | 14.6 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |



















































