- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra STROJTOS
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra STROJTOS VMC 40/8
CNC verticaal bewerkingscentrum STROJTOS VMC 40/8
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Tsjechische Republiek |
| regio | Jihomoravský kraj |
| Bouwjaar | 2004 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Het laden | De koper organiseert het laden op eigen kosten |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
| Inventarisnummer | 5176 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 900 mm |
| Breedte van de werktafel | 400 mm |
| Tafel maximale belasting (gelijkmatig verdeeld) | 500 kg |
| Aantal instrumenten in het magazine | 12 pcs |
| Maximale toerental van de verticale as, | 8000 1/min |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 800 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 400 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 500 mm |
| Gewicht van de machine | 4.4 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| HEIDENHAIN iTNC 530 | |

















































