- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra SNK
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra SNK PC 60 V
CNC verticaal bewerkingscentrum SNK PC 60 V
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Verenigde Staten van Amerika |
| regio | Illinois |
| Bouwjaar | 1999 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
Technische parameters | |
|---|---|
| Kracht van de spilaandrijving | 14.9 kW |
| Aantal instrumenten in het magazine | 24 pcs |
| Maximale toerental van de verticale as, | 5000 1/min |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 1524 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 660.4 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 457.2 mm |
| Gewicht van de machine | 14.5 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| FANUC 16-M | |
| Technische documentatie | |









































