- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra SCHUECO DROOP REIN
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra SCHUECO DROOP REIN PBZ CNC
CNC verticaal bewerkingscentrum SCHUECO DROOP REIN PBZ CNC
| Categorie | CNC freesmachines en bewerkingscentra SCHUECO DROOP REIN › |
| Fabrikant | SCHUECO DROOP REIN › |
ARCHIEF ADVERTENTIE
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Nederland |
| regio | Noord-Brabant |
| Bouwjaar | 1991 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Inventarisnummer | A2359856 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Aantal CNC gestuurde assen | 5 pcs |
| Aantal instrumenten in het magazine | 12 pcs |
| Maximale toerental van de verticale as, | 24000 1/min |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 8500 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 600 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 650 mm |
| Machine hoogte | 3100 mm |
| Machine lengte | 10700 mm |
| Machine breedte | 2700 mm |
Uitrusting | |
|---|---|
| SIEMENS CNC CONTROL | |














































