- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra OKK
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra OKK MCV 630
CNC verticaal bewerkingscentrum OKK MCV 630
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Frankrijk |
| Bouwjaar | 1989 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Inventarisnummer | DB3028 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 1600 mm |
| Breedte van de werktafel | 650 mm |
| Tafel maximale belasting (gelijkmatig verdeeld) | 1500 kg |
| Kracht van de spilaandrijving | 36 kW |
| Aantal instrumenten in het magazine | 24 pcs |
| Minimum toerental van de verticale as, | 25 1/min |
| Maximale toerental van de verticale as, | 3500 1/min |
| Minimale afstand van de as van de tafel | 200 mm |
| Maximale afstand van de as van de tafel | 830 mm |
| Machine lengte | 4110 mm |
| Machine breedte | 3920 mm |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |















































