- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra MORI SEIKI
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra MORI SEIKI RURACENTER 5080
CNC verticaal bewerkingscentrum MORI SEIKI RURACENTER 5080
| Categorie | CNC freesmachines en bewerkingscentra MORI SEIKI › |
| Fabrikant | MORI SEIKI › |
ARCHIEF ADVERTENTIE
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Verenigde Staten van Amerika |
| regio | New York |
| Bouwjaar | 2007 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Zeer goed |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 1099.8 mm |
| Breedte van de werktafel | 599.4 mm |
| Tafel maximale belasting (gelijkmatig verdeeld) | 798.3 kg |
| Kracht van de spilaandrijving | 14.9 kW |
| Aantal instrumenten in het magazine | 30 pcs |
| Maximale toerental van de verticale as, | 10000 1/min |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 800.1 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 530.9 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 510.5 mm |
| Machine hoogte | 2667 mm |
| Machine lengte | 2438.4 mm |
| Machine breedte | 2286 mm |
| Gewicht van de machine | 5.9 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| FANUC MSC 504 | |










































