- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra MITSUBISHI
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra MITSUBISHI M-V 65 B
CNC verticaal bewerkingscentrum MITSUBISHI M-V 65 B
| Categorie | CNC freesmachines en bewerkingscentra MITSUBISHI › |
| Fabrikant | MITSUBISHI › |
ARCHIEF ADVERTENTIE
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Verenigde Staten van Amerika |
| regio | California |
| Bouwjaar | 1987 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Kracht van de spilaandrijving | 14.9 kW |
| Maximale toerental van de verticale as, | 4000 1/min |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 1244.6 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 685.8 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 635 mm |
Uitrusting | |
|---|---|
| MITSUBISHI CNC CONTROL | |











































