- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra MAZAK
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra MAZAK Vertical Center Nexus 510C (VCN)
CNC verticaal bewerkingscentrum MAZAK Vertical Center Nexus 510C (VCN)
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Nederland |
| regio | Noord-Brabant |
| Bouwjaar | 2003 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Het laden | De verkoper organiseert de laad - inbegrepen in de prijs van de machine |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Inventarisnummer | 2548 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 1300 mm |
| Breedte van de werktafel | 550 mm |
| Tafel maximale belasting (gelijkmatig verdeeld) | 1200 kg |
| Aantal CNC gestuurde assen | 3 pcs |
| Aantal instrumenten in het magazine | 30 pcs |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 1050 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 510 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 510 mm |
| Minimum toerental van de horizontale as | 40 1/min |
| Maximale toerental van de horizontale as | 12000 1/min |
| Machine hoogte | 2780 mm |
| Machine lengte | 2800 mm |
| Machine breedte | 2835 mm |
| Gewicht van de machine | 7.1 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| Mazatrol Fusion 640 M Nexus | |

-m.jpg)
-1-s.jpg)
-2-s.jpg)
-3-s.jpg)
-4-s.jpg)







































