- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra MATSUURA
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra MATSUURA MC 800 VF
CNC verticaal bewerkingscentrum MATSUURA MC 800 VF
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| regio | Baden-Württemberg |
| Bouwjaar | 1995 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 1150 mm |
| Breedte van de werktafel | 410 mm |
| Aantal CNC gestuurde assen | 4 pcs |
| Aantal instrumenten in het magazine | 40 pcs |
| Maximale toerental van de verticale as, | 8000 1/min |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 800 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 440 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 485 mm |
Uitrusting | |
|---|---|
| YASNAC i80 | |











































