- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra KORRADI
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra KORRADI UW 3 CNC
CNC verticaal bewerkingscentrum KORRADI UW 3 CNC
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| regio | Bayern |
| Bouwjaar | 1992 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Zeer goed |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 1100 mm |
| Breedte van de werktafel | 600 mm |
| Tafel maximale belasting (gelijkmatig verdeeld) | 450 kg |
| Travel lengte van de schacht | 63 mm |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 800 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 550 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 500 mm |
Uitrusting | |
|---|---|
| Vloeistofkoelsysteem | |













































