- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra HURON
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra HURON KX30
CNC verticaal bewerkingscentrum HURON KX30
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Tsjechische Republiek |
| Bouwjaar | 2005 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Inventarisnummer | 5203 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 2000 mm |
| Breedte van de werktafel | 1100 mm |
| Tafel maximale belasting (gelijkmatig verdeeld) | 2500 kg |
| Aantal instrumenten in het magazine | 20 pcs |
| Maximale toerental van de verticale as, | 18000 1/min |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 1800 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 1000 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 550 mm |
| Machine hoogte | 3500 mm |
| Machine lengte | 5000 mm |
| Machine breedte | 2500 mm |
| Gewicht van de machine | 17 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| geen gegevens | |















































