- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra HURCO
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra HURCO VMX 42i
CNC verticaal bewerkingscentrum HURCO VMX 42i
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| regio | Bayern |
| Bouwjaar | 2014 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Inventarisnummer | 89-0000-51423 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Kracht van de spilaandrijving | 18 kW |
| Aantal CNC gestuurde assen | 3 pcs |
| Aantal instrumenten in het magazine | 40 pcs |
| Maximale toerental van de verticale as, | 12000 1/min |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 1080 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 610 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 610 mm |
Uitrusting | |
|---|---|
| HURCO WIN MAX | |
| Vloeistofkoelsysteem | |










































