- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra HURCO
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra HURCO VMX 30i
CNC verticaal bewerkingscentrum HURCO VMX 30i
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Tsjechische Republiek |
| regio | Jihomoravský kraj |
| Bouwjaar | 2018 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Het laden | De koper organiseert het laden op eigen kosten |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
| Inventarisnummer | 8876 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 1020 mm |
| Breedte van de werktafel | 510 mm |
| Tafel maximale belasting (gelijkmatig verdeeld) | 1350 kg |
| Kracht van de spilaandrijving | 13.5 kW |
| Maximale toerental van de verticale as, | 12000 1/min |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 760 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 510 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 610 mm |
| Machine hoogte | 2747 mm |
| Machine lengte | 2180 mm |
| Machine breedte | 2439 mm |
| Gewicht van de machine | 5 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| WINMAX 5 GEN | |












































