- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra HARTFORD
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra HARTFORD HCMC 1682 TGS
CNC verticaal bewerkingscentrum HARTFORD HCMC 1682 TGS
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Tsjechische Republiek |
| regio | Jihomoravský kraj |
| Bouwjaar | 2013 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Het laden | De koper organiseert het laden op eigen kosten |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
| Inventarisnummer | 8565 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 1750 mm |
| Breedte van de werktafel | 820 mm |
| Maximale toerental van de verticale as, | 6000 1/min |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 1600 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 820 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 700 mm |
| Machine hoogte | 3380 mm |
| Machine lengte | 4000 mm |
| Machine breedte | 2692 mm |
| Gewicht van de machine | 11.6 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| Fanuc Expert 31 | |















































