- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra DUGARD
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra DUGARD 760 XP
CNC verticaal bewerkingscentrum DUGARD 760 XP
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Tsjechische Republiek |
| regio | Jihomoravský kraj |
| Bouwjaar | 2016 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Het laden | De koper organiseert het laden op eigen kosten |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
| Inventarisnummer | 7309 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 910 mm |
| Breedte van de werktafel | 380 mm |
| Kracht van de spilaandrijving | 11 kW |
| Maximale toerental van de verticale as, | 12000 1/min |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 762 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 430 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 460 mm |
| Machine hoogte | 1880 mm |
| Machine lengte | 2596 mm |
| Machine breedte | 1935 mm |
| Gewicht van de machine | 3.7 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| FANUC OiMF 10.4 LCD | |












































