- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra DMG
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra DMG DMC 104 V LINEAR
CNC verticaal bewerkingscentrum DMG DMC 104 V linear
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Tsjechische Republiek |
| regio | Jihomoravský kraj |
| Bouwjaar | 2003 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Goed |
| Het laden | De koper organiseert het laden op eigen kosten |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
| Inventarisnummer | 8460 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 1250 mm |
| Breedte van de werktafel | 600 mm |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 1040 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 600 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 500 mm |
| Gewicht van de machine | 8.4 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| Siemens Sinumerik 810 D | |










































