- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra DECKEL MAHO DMU
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra DECKEL MAHO DMU DMU 60 MONOBLOCK
CNC verticaal bewerkingscentrum DECKEL MAHO DMU DMU 60 monoBLOCK
| Categorie | CNC freesmachines en bewerkingscentra DECKEL MAHO DMU › |
| Fabrikant | DECKEL MAHO DMU › |
ARCHIEF ADVERTENTIE
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| regio | Nordrhein-Westfalen |
| Bouwjaar | 2006 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Technische staat | Zeer goed |
| Het laden | De verkoper organiseert de laad - inbegrepen in de prijs van de machine |
| Betaling | Vóór de ontvangst |
| Vervoer | De koper organiseert het vervoer op eigen kosten |
| Toestand | Een test kan worden uitgevoerd |
| Inventarisnummer | 1022-2101 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 1000 mm |
| Breedte van de werktafel | 600 mm |
| Kracht van de spilaandrijving | 15 kW |
| Aantal CNC gestuurde assen | 5 pcs |
| Aantal synchrone assen | 5 pcs |
| Maximale toerental van de verticale as, | 12000 1/min |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 630 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 560 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 560 mm |
| Gewicht van de machine | 6.5 t |
Uitrusting | |
|---|---|
| HEIDENHAIN iTNC 530 | |
| CNC verticale hoofd - synchrone as | |
| CNC draaitafel - synchrone as | |
| Vloeistofkoelsysteem | |
| Technische documentatie | |



















































