- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra DECKEL MAHO
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra DECKEL MAHO DMC 63 V WZW
CNC verticaal bewerkingscentrum DECKEL MAHO DMC 63 V WZW
| Categorie | CNC freesmachines en bewerkingscentra DECKEL MAHO › |
| Fabrikant | DECKEL MAHO › |
ARCHIEF ADVERTENTIE
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| regio | Baden-Württemberg |
| Bouwjaar | 1998 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 800 mm |
| Breedte van de werktafel | 500 mm |
| Aantal instrumenten in het magazine | 24 pcs |
| Maximale toerental van de verticale as, | 8000 1/min |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 630 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 500 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 500 mm |
| Maximum snelheid voer in X-as | 500 mm/s |
| Maximum snelheid voer in Y-as | 500 mm/s |
| Maximum snelheid voer in Z-as | 500 mm/s |
Uitrusting | |
|---|---|
| SIEMENS 810 D | |
| Ethernet (LAN) | |
| Vloeistofkoelsysteem | |














































