- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra CINCINNATI
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra CINCINNATI LANCER V 5-2000
CNC verticaal bewerkingscentrum CINCINNATI LANCER V 5-2000
| Categorie | CNC freesmachines en bewerkingscentra CINCINNATI › |
| Fabrikant | CINCINNATI › |
ARCHIEF ADVERTENTIE
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Verenigde Staten van Amerika |
| regio | California |
| Bouwjaar | 1998 |
| Garantie | Zonder garantie |
| Inventarisnummer | 34080 |
Technische parameters | |
|---|---|
| Aantal instrumenten in het magazine | 21 pcs |
| Maximale toerental van de verticale as, | 15000 1/min |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 2032 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 762 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 762 mm |
Uitrusting | |
|---|---|
| CINCINNATI CNC CONTROL | |










































