- UniMachines
- ›
- CNC freesmachines en bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra CHIRON
- ›
- CNC verticale bewerkingscentra CHIRON DZ 15 W
CNC verticaal bewerkingscentrum CHIRON DZ 15 W
Algemene gegevens | |
|---|---|
| Plaats | Duitsland |
| regio | Nordrhein-Westfalen |
| Bouwjaar | 2005 |
| Garantie | Zonder garantie |
Technische parameters | |
|---|---|
| Lengte van de werktafel | 660 mm |
| Breedte van de werktafel | 400 mm |
| Aantal instrumenten in het magazine | 12 pcs |
| Minimum toerental van de verticale as, | 20 1/min |
| Maximale toerental van de verticale as, | 10500 1/min |
| Reisduur X-as (mechanische aanvoer) | 300 mm |
| Reisduur Y-as (mechanische aanvoer) | 400 mm |
| Reisduur Z-as (mechanische aanvoer) | 425 mm |
| Maximum snelheid voer in X-as | 666.7 mm/s |
| Maximum snelheid voer in Y-as | 666.7 mm/s |
| Maximum snelheid voer in Z-as | 666.7 mm/s |
Uitrusting | |
|---|---|
| FANUC 18i-MB 5 | |
| Vloeistofkoelsysteem | |









































